Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 20 Lutego 2020, 02:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Szukam: Scenariuszy do animacji 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Szukam: Scenariuszy do animacji
  Wysłano: Wtorek, 24 Grudnia 2019, 12:48
Jak zły dział to przepraszam.
Witam. Zacząłem się bawić w animacje i chciałbym robić coś o rapie. Rzecz w tym, że dopiero się uczę i zanim coś już ostatecznie stworzę to minie kilka miesięcy... Dlatego szukam scenariuszy o rapie, które będą aktualne nawet za kilka miesięcy, coś w stylu Peja i Tede za 20 lat xd Chodzi mi bardziej o coś w stylu słynnych past, jak "Mój stary to fanatyk..." i coś jak kiedyś tworzył TOYZ BOYZ (https://www.youtube.com/channel/UCpF51kW...cdqqmpnH2A).

Jak ktoś ma jakieś pomysły na scenki, fragmenty czy nawet ma wenę napisać cały scenariusz, to zapraszam tutaj lub na e-mail: emilowaty.filmy@gmail.com
Z dystansem oczywiście :D

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Szukam: Scenariuszy do animacji
  Wysłano: Niedziela, 29 Grudnia 2019, 01:04
Emil29 napisał(a):
Jak zły dział to przepraszam.
Witam. Zacząłem się bawić w animacje i chciałbym robić coś o rapie. Rzecz w tym, że dopiero się uczę i zanim coś już ostatecznie stworzę to minie kilka miesięcy... Dlatego szukam scenariuszy o rapie, które będą aktualne nawet za kilka miesięcy, coś w stylu Peja i Tede za 20 lat xd Chodzi mi bardziej o coś w stylu słynnych past, jak "Mój stary to fanatyk..." i coś jak kiedyś tworzył TOYZ BOYZ (https://www.youtube.com/channel/UCpF51kW...cdqqmpnH2A).

Jak ktoś ma jakieś pomysły na scenki, fragmenty czy nawet ma wenę napisać cały scenariusz, to zapraszam tutaj lub na e-mail: emilowaty.filmy@gmail.com
Z dystansem oczywiście :D

mordo zły adres, zapraszamy na slizgawka.eu

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]